Prisijungti prie sistemos Prisijungti prie sistemos

 

Tapatybės nustatymas internete

 

Pranešimai Pranešimai

Dėl pranešimų gavimo į "Gmail" e. pašto dėžutes

Norėdami gauti "E.sąskaita" sistemos pranešimus apie sąskaitų būsenų pasikeitimą, sutarčių galiojimą pabaigą ir kt. į "Gmail" ("Google mail") pašto dėžutę, siuntėjo adresą noreply@registrucentras.lt turite įtraukti į savo kontaktų sąrašą. Priešingu atveju "Google mail" pašto serveris gali tokius pranešimus blokuoti arba pristatyti pavėluotai.

Informacija Informacija

Informuojame, kad nuo 2019 m. kovo 1 d. pasikeitė valstybės įmonės Registrų centro buveinės adresas iš Vilnius, Vinco Kudirkos g. 18-3, į Vilnius, Lvovo g. 25-101. Norint pateikti sąskaitą IS "E. sąskaita" naudojant naują adresą, prašome sąskaitų ruošiniuose (arba tikslinamuose sąskaitose) pašalinti pirkėją VĮ Registrų centrą ir pasirinkti iš naujo - adresas atsinaujins automatiškai.

Instrukcijos Instrukcijos

Kaip prisijungti naudojant "Swedbank" el. bankininkystę

Jeigu naudojate naršyklę Internet Explorer ir prisijungę prie sistemos matote iškraipytą vaizdą, atsisiųskite Internet Explorer rodinio nustatymų instrukciją.

Apribojimai Apribojimai

Dėl pranešimų apie viešųjų pirkimų sutarčių pabaigą

Siekiant pagerinti sistemos greitaveiką, nuo 2018 m. spalio 31 d. pranešimai apie viešųjų pirkimų sutarčių pabaigą bus siunčiami tik įmonės vadovo (paskyros savininko) paskyroje nurodytu el. pašto adresu.

Dėl "E.sąskaita" prisegamų dokumentų dydžio ribojimo

Viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantys tiekėjai jau gali teikti sąskaitas šios sistemos priemonėmis, tačiau prie teikiamų sąskaitų pridedamų priedų dydis neturi viršyti 3 MB (megabaitų). Todėl skenuojant dokumentą rekomenduojama pasirinkti optimalius atvaizdo kokybės ir failo dydžio nustatymus.