Prisijungti prie informacinės sistemos "E. sąskaita" Prisijungti prie informacinės sistemos "E. sąskaita"

Susidūrus su sistemos nesklandumais, perkančiosios organizacijos raginamos priimti sąskaitas įprastu būdu (popieriniu, el. paštu) ir reikalauti iš tiekėjų, kad šios sąskaitos būtų pateiktos informacinės sistemos "E. sąskaita" priemonėmis vėliau. 

Tapatybės nustatymas internete

 

Instrukcija, kaip prisijungti naudojant "Swedbank" el. bankininkystę


Reikalavimai programinei įrangai

Informacinė sistema "E. sąskaita" suderinama su Microsoft Internet Explorer (8 ir vėlesnėmis versijomis), Mozilla Firefox (17 ir vėlesnėmis versijomis), Google Chrome ir kitomis plačiai paplitusiomis interneto naršyklėmis bei jų naujausiomis versijomis.

Rekomenduojame naudoti Mozilla Firefox arba Google Chrome naujausias versijas.

Jeigu naudojate naršyklę Internet Explorer ir prisijungę prie sistemos matote iškraipytą vaizdą, atsisiųskite Internet Explorer rodinio nustatymų instrukciją.


Registrų centras yra dėkingas sistemos vartotojams už supratingumą sutrikimų metu ir itin atidžiai stebi, ar sistema sklandžiai veikia ir ar sutrikimai nepasikartos. Pastebėjus nesklandumus, vartotojų prašome apie juos pranešti el. paštu info@esaskaita.eu.

Dėl pranešimų apie viešųjų pirkimų sutarčių pabaigą

Siekiant pagerinti sistemos greitaveiką, nuo 2018 m. spalio 31 d. pranešimai apie viešųjų pirkimų sutarčių pabaigą bus siunčiami tik įmonės vadovo (paskyros savininko) paskyroje nurodytu el. pašto adresu.

Dėl "E.sąskaita" prisegamų dokumentų dydžio ribojimo

Viešuosiuose pirkimuose dalyvaujantys tiekėjai jau gali teikti sąskaitas šios sistemos priemonėmis, tačiau prie teikiamų sąskaitų pridedamų priedų dydis neturi viršyti 3 MB (megabaitų). Todėl skenuojant dokumentą rekomenduojama pasirinkti optimalius atvaizdo kokybės ir failo dydžio nustatymus.

Dėl pranešimų gavimo į "Gmail" e. pašto dėžutes

Norėdami gauti "E.sąskaita" sistemos pranešimus apie sąskaitų būsenų pasikeitimą, sutarčių galiojimą pabaigą ir kt. į "Gmail" ("Google mail") pašto dėžutę, siuntėjo adresą noreply@registrucentras.lt turite įtraukti į savo kontaktų sąrašą. Priešingu atveju "Google mail" pašto serveris gali tokius pranešimus blokuoti arba pristatyti pavėluotai.